Menu Close

Apartmány in Veritas

Celoročně Vás rádi ubytujeme v jednom ze dvou apartmánů a v jednom studiu. Oba apartmány jsou podkrovní a každý má dvě ložnice, Apartmán 5 je vhodný pro 6 osob a Apartmán 6 pro 8 osob. V obou je samozřejmostí prostorná obývací místnost s rozkládacím gaučem (slouží jako dvě doplňkové lůžka) a televizí. Místnost je propojena také s kuchyní, kde Vám je k dispozici keramická varná deska, elektrická i mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a také jídelní sezení.

V ložnicích se vždy nacházejí dvě samostatná lůžka, které lze spojit nebo oddělit podle potřeby. Apartmán 6 má navíc v jedné ložnici pohovku, která se využívá jako další dvě lůžka. Pro děti Vám na požádání do kterékoliv ložnice připravíme dětskou postýlku. Každý apartmán disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Studio pro dva je samostatné, plně vybavené s kuchyňským koutem a samostatnou koupelnou s WC.

Hosté ubytovaní v apartmánech mohou využívat i sdílené prostory, ve společenské místnosti je umístěno jídelní sezení pro 20 osob. V tomto prostoru se provádí i degustace vín s místním vinařem. Nabídka vín místního vinaře a domácí pálenky je i v našem podzemním sklípku. K dispozici je i samostatná místnost na umístění kol. Společná je i místnost, kde Vám po dohodě s majitelem poslouží pračka a sušička. V exteriéru je k dispozici terasa s venkovním posezením a k dispozici je i malé posezení ve dvoře. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Přímo v objektu je vytvořeno 5 parkovacích míst.
 
Want to know more?
contact us
Renáta Tomková
Vídeňská 25
692 01 Mikulov
info@inveritas.cz
inveritas.cz

Contact us

If you are interested in our services, do not hesitate to contact us. We will answer your question as soon as possible, no later than the next working day.

location on the map