Menu Zavřít

Závěrečný závod cyklistického seriálu Prima CUP se uskuteční v Mikulově

Závěrečný závod cyklistického seriálu Prima CUP se uskuteční v Mikulově

7. října se sejdou stovky bikerů na závodě Škoda Auto Mikulov, aby společně zakončily cyklistickou sezónu. Pro závodníky jsou připraveny dvě trasy o délkách 55 a 33 kilometrů. Závod odstartuje na mikulovském náměstí a cílovou páskou projedou účastníci na amfiteátru.

Delší trasa zavede závodníky z Mikulova do vinařských obcí Bavory a Perná, odkud zamíří přes Horní a Dolní Věstonice po hrázi až k Novým Mlýnům, kde se bude napojovat kratší trasa. Ta se do Nových Mlýnů dostane přes Milovice po asfaltové silnici, odkud trasy společně pokračují kolem vinic a sklípků do Bulhar a Sedlece zpět k Mikulovu. V Mikulově však trasy nekončí, když v závěru čeká jezdce příjemné stoupání přes vinice ke Klentnici na nejvyšší vrchol trasy Turold. Odtud teprve závodníci vyrazí do cíle k Amfiteátru pod Turoldem. Trasa 55 km startuje v 9:00: mapy.cz/s/kodedezahu, trasa C 35 km startuje v 10:15: mapy.cz/s/dojofakeke.

Akce začíná již v pátek, kdy v mikulovském areálu Amfiteátru pod Turoldem zahraje cimbálová muzika Grossianka. Program je připraven také pro děti, kteří se o medaile utkají přímo v areálu amfiteátru a za své výkony budou odměněny krásnými cenami z hračkářství Pompo. Kdo se neumístí na pódiu, může vyzkoušet štěstí v tombole.Tombola je připravena také pro dospělé účastníky. 

Veškeré informace o závodě i registracích naleznete na stránce závodu Škoda Auto Mikulov.

Členové IZS mají registraci na závody zdarma ÚČAST SLOŽEK IZS - Prima CUP (iprimacup.cz)

Přejeme krásný sportovní zážitek.

Přílohy