Menu Zavřít

Zámecký sál a vinárna

Charakteristika

Velký společenský, divadelní a konferenční sál na druhém zámeckém předhradí. Součástí společenské prostory je vstupní foyer s kamennou podlahou a balkon nad hlavním sálem. V sále je položena parketová podlaha. Pódium je standardně vybaveno k divadelním a jiným představením a je spojeno se čtyřmi místnostmi využitelnými jako zázemí při velkých společenských akcích. Ze sálu je přístup do přilehlé vinárny s barem a salonkem a na východní zámeckou terasu. Ve vstupním předsálí je bar se zázemím pro catering, šatna, wc. 

Využití

Velké reprezentativní společenské akce, plesy, koncerty, kongresy, slavnostní zasedání, velké konference, předváděcí akce, prezentace.

Vybavení

Židle a stoly, projekční technika, plátno, opona, zvuková aparatura, zatemnění sálu, plazmové televize v předsálí.

Rozloha

Sál cca 360 m2 (23x14 m)
Pódium 80 m2 (14x5 m)

Kapacita

Při stolové úpravě kapacita 230 osob
Při úpravě sálu jako hlediště 300 osob.

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě