Menu Zavřít

Bowling sport centrum Mikulov

Podnik se nachází asi 500 m od centra. Naleznete zde příjemnou restauraci, ve které je možné posedět u značkových vín a vybrat si z bohatého jídelního lístku. Denní menu samozřejmostí. Můžete si objednat také pizzu, která je připravována před zraky hostů ve zděné peci na dřevo. Rozvoz pizzy se nabízí i pro okolí Mikulova. S restaurací sousedí taneční parket a nechybí ani venkovní posezení s trampolínou a dětským hřištěm. (stojany i závěsné držáky na kola samozřejmostí). V horním patře je možnost ve stylové pivnici ochutnat piva z Plzeňského pivovaru Prazdroj, shlédnout na několika velkoplošných obrazovkách a plátnech sportovní přenosy a pobavit se hraním bowlingu (6 plně automatických drah Brunswick), šipek, kulečníku, stolního fotbálku, Air hokeje, laserové střelnice a golfového simulátoru.

Celý prostor je plně klimatizován a pokryt bezplatnou wi-fi sítí. Celková kapacita je cca 230 míst.

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás

základní informace

Kapacita stravování
restaurace - 80, pivnice - 30, pizzerie - 50, bar denní a noční
Služby
teplá a studená kuchyně, denní menu, venkovní posezení, dětský koutek, úschovna kol, wifi, bowling, projekce, velkoplošná obrazovka, živá hudba, taneční parket, parkoviště, bowling - šest bowlingových drah, možnost zapůjčení sportovního náčiní, liga ABL, golfový simulátor, šipky, petangue, laserová střelnice, restaurace, pizzerie
Vhodné pro kongresy
ANO
Nekuřácké prostory
Ne
Otevírací doba
neděle-čtvrtek 14.00-24.00, pátek-sobota 14.00-02.00

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě