Menu Zavřít

Tenisový klub Mikulov

Tři antukové tenisové kurty, jeden asfaltový kurt a cvičná tenisová stěna. K dispozici jsou šatny, sprchy a občerstvení. Tenisový areál Na Doležalce se nachází v krásném prostředí ve středu města Mikulova. Jeho výstavba začala svépomocí díky tenisovým nadšencům - Pavlu Machainovi, Petru Prokešovi, Ladislavu Fišerovi, Jiřímu Šlangerovi a dalším v roce 1986 a byla dokončena o dva roky později. Prvním předsedou oddílu byl Dr. Roman Oštádal, kterého vystřídal Pavel Machain, následně Ing. Jiří Šlanger, JUDr. Milan Novák a nyní je předsedou Ing. Pavel Vočka. Tenisový oddíl Mikulov byl zpočátku začleněn pod TJ Pálava Mikulov a v roce 1990 se osamostatnil a převzal veškerá vlastnická práva tenisového areálu. Tenisový oddíl Mikulov organizuje pro děti tří věkových kategorií tenisovou školu. Přihlásit se mohou děti již od 8 let. Jednou v roce probíhá týdenní dětský kemp pro mládež z celé republiky i zahraničí. Celoročně se pořádá v tenisovém areálu více než 10 turnajů všech věkových kategorií pro členy oddílu, ale i pro pozvané hosty z různých koutů republiky. Mikulovští tenisté hrají rovněž každoročně krajské soutěže dětí, dorostu a dospělých.

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás
Předseda TKM: Pavel Vočka
Na Doležalce, vjezd z ulice Svobody
692 01 Mikulov
420,773,460,778
tkmikulov@gmail.com
www.tenismikulov.cz

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě