Menu Zavřít

Mikulov apartmány Magistr

Nabízíme Vám ubytování v klidné části historického centra Mikulova. Disponujeme ubytovací kapacitou 4 apartmány s celkovým počtem až pro 18 hostů.

Nabízíme Vám ubytování v klidné části historického centra Mikulova. Disponujeme ubytovací kapacitou 4 apartmány s celkovým počtem až pro 18 hostů.

Mikulov apartmány Magistr

Ač se to z ulice vůbec nezdá, je dům velice prostorný a praktický. V roce 2017 prošel kompletní rekonstrukcí za použití kvalitních a nadčasových materiálů a každé jednotlivé části i detailu byla věnována maximální pozornost a to jak při návrhu, tak při realizaci.

Apartmány jsou vkusné, útulné, plně klimatizované a vybavené s důrazem na každý detail. V obytných místnostech v podkroví je položena kvalitní laminátová podlaha, v přízemních apartmánech, stejně tak jako ve všech koupelnách, WC i v zádveřích pak pečlivě vybraná luxusní italská dlažba. Špičkové vybavovací předměty v koupelnách i na WC značky Villeroy&Bosch, kuchyňské linky se značkovými přístroji Electrolux. Restaurovaný či nový nábytek, velké a pohodlné americké tzv. boxspringové postele. Vytápění objektu je elektrické podlahové.

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás

Výhody

Okolí tohoto jedinečného apartmánového domu má svou vlastní atmosféru, ze které přímo dýchá historie. Historické středověké jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou rezervací. Někdejší liechtensteinský a později dietrichsteinský zámek, stojící na výrazném skalním útesu tvoří již několik století nepřehlédnutelnou dominantu Mikulova. Kozí hrádek, stojící kousek za domem patří k jedné ze tří skalnatých dominant města Mikulova, stejně tak jako vyhlášený Svatý kopeček. Oba tyto historické skvosty jsou viditelné přímo z domu, či ze zahrady.

základní informace

Kapacita ubytování

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě