Menu Zavřít

Boutique hotel Templ

Boutique hotel Templ najdete v samém srdci Mikulova. Ve dvou historických budovách s neopakovatelnou atmosférou na vás bude dýchat bohatá historie města. Ubytovat se můžete v 17 moderních pokojích, které vám nabídnou nejvyšší úroveň komfortu. Věříme, že hlavně v létě oceníte bazén, klimatizované pokoje i několik pokojů s terasou. Nyní pracujeme na tom, abychom kvalitativně nové prostory co nejlépe připravili a vše doladili do nejmenšího detailu. Poskytnout našim hostům ten nejlepší servis a pohodlí je pro nás prioritou.

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás

základní informace

Kapacita ubytování

47 (34+13)

Skladba pokojů

17 dvoulůžkových pokojů

Vybavení

WC, TV, sprcha, vana, wifi, parking, klimatizace

Společná zařízení pro objekt

restaurace, venkovní bazén, dětské hřiště

Bezbariérový přístup

NE

Cena

1700 CZK - 4000 CZK

Snídaně

ANO

Služby

Dětský koutek, úschovna kol, restaurace, možnost ubytování se zvířetem, hlídané parkoviště, venkovní posezení, nekuřácká restaurace, bezbariérový přístup do pivnice.

Vhodné pro kongresy

Restaurace (80 osob)
Vinný sklep (10 osob)

Nekuřácké prostory
Ne
Otevírací doba

pondělí-neděle 11.00-22.00

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě