Menu Zavřít

Hotel Templ

Stylový hotel situovaný v samém srdci Mikulova

Stylový hotel situovaný v samém srdci Mikulova

Hotel Templ

Templ jsme zrekonstruovali v roce 2005 a od té doby v něm provozujeme hotel. Těší nás, že našim hostům nabízíme kromě služeb běžných i ty nadstandardní: ať už jde o relaxační a oddechové aktivity, kulturní a turistickou činnost, společenské akce a wellness pobyty (Aqualand Moravia Pasohlávky), vždy odcházíte spokojeni. Mikulov je krajem vína, a tak jistě nepřekvapí, že na tradice vinařství v regionu klademe důraz i u nás.

Hotel Templ je situován v komplexu tří historických budov. V hlavní části, v renesančním domě, najdete kromě stylových pokojů i recepci, konferenční místnost vhodnou pro pořádání rodinných i firemních akcí a hotelový vinný sklípek, kde nabízíme našim hostům řízenou degustaci s výkladem.

Druhé, hned vedlejší budově v secesním slohu, říkáme Garden. Díky své poloze a vybavení je dům mimořádně vhodný pro relaxační účely a je oblíbený hlavně u rodin s dětmi nebo u skupin, které preferují diskrétní prostředí. V areálu secesního domu najdete i venkovní bazén dostupný pouze pro naše hosty.

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás

základní informace

Kapacita ubytování

44

Skladba pokojů

16/2, 1 AP, přistýlky

Vybavení

WC, sprcha, lednička, fén, TV, klimatizace, wifi

Společná zařízení pro objekt

zahrada s lehátky, venkovní bazén (pouze v létě)

Bezbariérový přístup

ANO

Cena

od 1 490,- Kč / noc

Snídaně

ANO, (160,- Kč / den / osoba)

Služby

možnost ubytování se zvířaty za poplatek, prodej vín, parkoviště

Vhodné pro kongresy

Sál Templ (25 osob)

Nekuřácké prostory
Ne
Popis

Nově opravený a znovu oživený komplex původních židovských budov v samém srdci bývalé mikulovské židovské obce byl zprovozněn na sklonku roku 2005. Jeho malířská výzdoba je výpravnou výtvarnou básní, odvíjející se v čase, tak jak se návštěvník pohybuje jednotlivými prostory; Báseň, jež se dá číst z různých stran a úhlů, báseň, v níž se OCITNETE A PRODLÍTE.

Zdroje této výtvarné práce, obrazu vrstvícího se posloupně a kontinuálně v jednotlivých etážích, vyvěrají z prostoru samotného a z jeho nesmírně inspirativní, pestré a pohnuté historie: z židovských tradic a ze života židovských obcí, jak koexistovaly v našem společném prostředí až k osudnému a rozryvnému dějinnému předělu.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě