Menu Zavřít

Alva Pension 2 Mikulov

Rodinný penzion v Mikulově

Rodinný penzion v Mikulově

Alva Pension 2 Mikulov

Najdete nás nedaleko od centra města na Pavlovské ulici v Mikulově. Nově postavené penziony Alva I. a Alva II. v klidném, útulném rodinném prostředí zaujmou návštěvníka již při vstupu do dvorního traktu neopakovatelným pohledem na panoráma Svatého kopečku. Nabízíme celoroční ubytování a zázemí ve čtyřlůžkových, které jsou prostorné s vlastními koupelnami, WC, ledničkou i s připojením na internet. Našim hostům nabízíme uzavřené parkoviště, úschovnu i zapůjčení kol. Pro zpestření večerní pohody je připraven gril a posezení na dvoře. V blízkosti penzionu se nacházejí restaurace i nově otevřené wellness centrum, které nabízí tyto služby: solná jeskyně, solární louka, whirlpool masážní vana, sauna, fitcentrum, venkovní bazén.

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás

Penzion v blízkosti centra města

Celoročně nabízíme prostorné pokoje, které jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastní sociálním zařízením, TV, ledničkou, připojením na internet bez poplatku, klidným posezením na terase s výhledem na Svatý kopeček.
Součástí penzionu je příjemná kavárna s možností využití snídaní, pohoštění a v teplých dnech odpočinkem na předzahrádce.
Naší novinkou je otevření útulného sklípku s ochutnávkou vína a degustací, večerním grilováním s živou hudbou..

základní informace

Kapacita ubytování
Skladba pokojů

3x čtyřlůžkový pokoj , 1x apartmán (kapacita 9 lůžek)

Vybavení

WC, Free WIFI, sprcha, vana, TV s plochou obrazovkou (Netflix), satelitní programy kuchyňka, lednička, topení, nekuřácké pokoje, bezbarierový přístup

Cena

600 CZK / 24€

Snídaně

1 osoba = 170CZK / 7€

-> snídaně je možné objednat přes telefon/osobně (čas snídaní 8:00-10:00)

Služby

Soukromé parkování, domácí mazlíčci povoleni, společenská místnost, Individuální check-in / check-out, Turistické informace, Stolní tenis, půjčovna kol, úschovna kol, gril

Vhodné pro kongresy

Ano

Nekuřácké prostory
Ne
Otevírací doba

Naše služby fungují nonstop

->check in možný od 15:00

->check out do 10:00

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě