Menu Zavřít

Bungalov Valentýna

K dispozici je celý bezbariérový dům v klidné lokalitě asi 1,4 km (15 minut chůze) od centra. Plně vybavená kuchyně, tři ložnice, koupelna a 2 WC. Terasa s vířivkou a zahrada.

K dispozici je celý bezbariérový dům v klidné lokalitě asi 1,4 km (15 minut chůze) od centra. Plně vybavená kuchyně, tři ložnice, koupelna a 2 WC. Terasa s vířivkou a zahrada.

Bungalov Valentýna

Prožijte příjemné chvíle v domě, který bude připraven jen pro vás a budete mít naprosté soukromí. Ať už přijedete ve dvojice za romantickým pobytem, s partou za zábavou nebo jako rodina za klidnou dovolenou, budete se u nás cítit jako doma. Rádi přivítáme i bezproblémové domácí mazlíčky. 

Dům bude připraven jen pro vás, vaši rodinu nebo vaše přátele. U nás vám nebude nic chybět, k dispozici je plně vybavená kuchyně, myčka, trouba, mikrovlnka, varná deska, topinkovač a kávovar i s kávou, jídelna, dvě dětské židličky. V ložnicích jsou k dispozici manželské postele a je možno poskytnout dvě dětské postýlky a další přistýlky. Samostatné WC v zádveří a druhé WC v koupelně, kde najdete vanu i sprchový kout. Z obývacího pokoje, kterému kraluje velká kožená sedačka, lze vstoupit na prostornou terasu s vířivkou. Zahrada poskytuje vyžití zejména pro děti. Je zde dětské hřiště, pískoviště, branky na fotba, trampolína. Celý dům je zcela bezbariérový.
K dispozici je pro vás také pračka a sušička.
Rádi pro vás zajistíme občestvení v případě teambuldingu nebo oslav.
Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás
Miroslava Karbanová
Valtická 29
69201 Mikulov
+420 776 390 836
mkarbanova1@gmail.com

Dům bude k dispozici jen pro vás, terasa, vířivka a půjčení kol

Celý dům bude k dispozici jen pro vás, s nikým se nebute o nic dělit, ať přijedete za romantickým pobytem dvou, s dětmi nebo partou přátel. U nás si můžete půjčit jízdní kola. Máme k dispozici 6 kol pro dospělé a 4 kola pro děti.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě