Menu Zavřít

Vinný sklep Pod Kozím hrádkem

Vinný sklep ve vápencové jeskyni. Ochutnávky vín . . . . . . . rodinného vinařství Solařík.

Vinný sklep ve vápencové jeskyni. Ochutnávky vín . . . . . . . rodinného vinařství Solařík.

Vinný sklep Pod Kozím hrádkem

Navštivte jedinečný mikulovský vinný sklep ve vápencové jeskyni. Nabízíme jak volné ochutnávky vín z produkce rodinného vinařství Solařík, tak především řízené degustace vín spojené s prohlídkou vinného sklepa a povídáním se sommelirem o pěstování vinné révy a výrobě vína. Součástí programu řízených ochutnávek vín je také bohaté občerstvení. Připravujeme vlastní paštiky, teplá jídla. Uzeniny máme od místního řezníka. Pro váš večírek či oslavu zajistíme cimbálovou muziku.

Od jara do podzimu máme pravidelnou otevírací dobu a můžete u nás posedět u sklenky vína. Nabízíme zážitkovou gastronomii. Přímo z vinného sklepa si u nás víno i koupíte. 

Náš vinný sklep Pod Kozím hrádkem je deálním místem pro posezení u vína ve dvou, ale i pro oslavu, večírek, firemní akci či setkání s přáteli.

Na útulné terase mezi skalami, kde vedle vína servírujeme moderní jídla z naší kuchyně, najdete oázu klidu, přitom kousek od centra města.

Veškerá vína rozléváme na skleničku, abyste mohli ochutnat vše z našeho vinařství. Prodej s sebou za výhodnější ceny.

Jestliže hledáte tradiční vinný sklep s rodinným vinařstvím, jste u nás pod Kozím hrádkem na správné adrese.

 

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás
Michal Solařík
Kozí hrádek 771
69201 Mikulov
+420 773 910 062
michal.solarik@seznam.cz
www.podkozimhradkem.cz

základní informace

Kapacita stravování

posezení ve vinném sklepě pro maximálně 50 osob

venkovní terasa vinného sklepa 40 osob

Kapacita ubytování

ubytování u vinného sklepa Pod Kozím hrádkem - 8 osob. Nabízíme tři různé pokoje, z nichž jeden je dvoupokojový apartmán.

Skladba pokojů

2 x dvolůžkový pokoj, 1 x apartmán pro 4 osoby. Každý pokoj má kuchyňský kout a vlastní terasu u vstupu. 

Společná zařízení pro objekt

Dvě parkovací místa na vlastním pozemku. Terasa před vinným sklepem. Úschovna kol.

Služby

Řízené ochutnávky vín. Vlastní kuchyně a zážitková gastronomie. Posezení v tradičním interiéru vinného sklepa. Prostor na terase před vinařstvím. Dle požadavků zajistíme řízenou degustaci vín vinařství Solařík. Pro skupiny grilování na terase, cimbálovou muziku, teambuildingový program.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě